REKLAMSKYLT, Saltsjöqvarn Stockholm, Kejsar Kronan Vetemjöl. 1900-talets mitt.

190564. REKLAMSKYLT, Saltsjöqvarn Stockholm, Kejsar Kronan Vetemjöl. 1900-talets mitt.

Mått 49 x 69 cm.

Slitage, fuktskador, fläckar, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 49 x 69 cm.

Antal besök: 1 862