VASER, glas, "Caramba", Ulrica Hydman-Vallien, Kosta Boda.

190470. VASER, glas, "Caramba", Ulrica Hydman-Vallien, Kosta Boda.

Signerad Kosta Boda Artist Collection Ulrica HV 48733 samt 48737. Höjd 18 respektive 21 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 11 054