SOFFOR, 1 par, Ire Möbler.

1903680. SOFFOR, 1 par, Ire Möbler.

Längd 185 cm.

Bruksslitage samt smärre skador på ryggens hörn.

Längd 185 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 609