SKEPPSMODELL, fickslagskepp, "Graf Spee", 2000-tal.

190317. SKEPPSMODELL, fickslagskepp, "Graf Spee", 2000-tal.

Längd 86, bredd 10, höjd 26 cm.

Slitage. Vissa detaljer sitter löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 235