TYPOGRAFLÅDA/PRYLHYLLA, trä, 1900-talets första hälft.

190289. TYPOGRAFLÅDA/PRYLHYLLA, trä, 1900-talets första hälft.

Texten Dahlberg på handtaget. Bredd 93, djup 4, höjd 40 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 378