ADVENTSLJUSSTAKE, teak, typ 91, 1900-talets senare del.

1902529. ADVENTSLJUSSTAKE, teak, typ 91, 1900-talets senare del.

Längd 50, höjd 29 cm.

Bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Längd 50, höjd 29 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Sundsvall, Sverige
Placering
Hylla 1. B
Antal besök: 194