LJUSSTAKAR, smide, ett par, 1600-1700-tal.

1900203. LJUSSTAKAR, smide, ett par, 1600-1700-tal.

Höjd 37,5 och 38,5 cm.

Bruks och åldersslitage.

Höjd 37,5 och 38,5 cm.

Bruks och åldersslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 246