KARAFF, glas/teak, 1900-tal.

1899177. KARAFF, glas/teak, 1900-tal.

Höjd 34 cm
Karaffen är innesluten i teakfanér.

Bruksslitage. Skador på fanér, fläckar, ytsmuts.

Höjd 34 cm

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Gävle, Sverige
Placering
A1M
Antal besök: 25

Andra intressanta föremål