VAS, glas, "Kantarell" signerad Tapio Wirkkala, Iittala.

189871. VAS, glas, "Kantarell" signerad Tapio Wirkkala, Iittala.

Linjeslipad klart glas. Höjd 13,5 cm.

Bruksslitage, ett micronagg i underkant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 738