BESTICK, 9 st, silver, svenska och utländska stämplar. Vikt ca 300 gram.

1897579. BESTICK, 9 st, silver, svenska och utländska stämplar. Vikt ca 300 gram.

1 ragusked, Danmark 1922. Längd 37 cm.
7 skedar. Längd 11,5-19 cm.

Bruksslitage.

7 skedar. Längd 11,5-19 cm.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
4Vitrin
Antal besök: 42