POLISUNIFORM, 3 delar, 1930-tal.

1897313. POLISUNIFORM, 3 delar, 1930-tal.

Uniform byxor samt uniformsmössa.
Storlek 52.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 52.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 621