BÅLSKÅL, flintgods, "Japan", Rörstrand,1800-talets slut.

189665. BÅLSKÅL, flintgods, "Japan", Rörstrand,1800-talets slut.

Skål på fot, japaninspirerad dekor, Diameter 32, höjd 17 cm.

Litet kantnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Litet kantnagg.

Antal besök: 738