HÅKAN BENGTSSON. Kolteckning, signerad och daterad 1997 a tergo.

189639. HÅKAN BENGTSSON. Kolteckning, signerad och daterad 1997 a tergo.

Rammått 133 x 133 cm. Bladmått 120 x 120 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 867