VICKE LINDSTRAND. VAS "VINTER", KOSTA, 1950-TALET.

1895968. VICKE LINDSTRAND. VAS "VINTER", KOSTA, 1950-TALET.

Signerad, numrerad 1802, höjd 18 cm.

Någon repighet.

Vicke Lindstrand (1904–1983)

Någon repighet.

Vicke Lindstrand (1904–1983)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 1 729