VICKE LINDSTRAND. VAS "VINTER", KOSTA, 1950-TALET.

1895968. VICKE LINDSTRAND. VAS "VINTER", KOSTA, 1950-TALET.

Signerad, numrerad 1802, höjd 18 cm.

Någon repighet.

Vicke Lindstrand (1904–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

Någon repighet.

Vicke Lindstrand (1904–1983)

Antal besök: 3 587