ERIK HÖGLUND. Askfat, 5 st, Boda.

189590. ERIK HÖGLUND. Askfat, 5 st, Boda.

5 st olika färger, alla med olika motiv i botten, diam mellan 7 - 13 cm.

1 st fat med litet nagg i underkant, åldersslitage.

Erik Höglund (1932–1998)

Gör en kostnadsfri värdering!

Erik Höglund (1932–1998)

Antal besök: 11 820