BORDSLAMPA, Italien, 1900-tal.

1894967. BORDSLAMPA, Italien, 1900-tal.

Höjd 48 cm inkl armatur.
Keramik med alrotsimiterat glasyrmönster.

Bruksskick. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Höjd 48 cm inkl armatur.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 519