FOHUNDAR, ett par, keramik, Kina.

1894835. FOHUNDAR, ett par, keramik, Kina.

Grön glasyr. Höjd 53, längd 63 cm.

Nagg samt mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg samt mindre skador.

Antal besök: 523