FOHUNDAR, ett par, keramik, Kina.

1894835. FOHUNDAR, ett par, keramik, Kina.

Grön glasyr. Höjd 53, längd 63 cm.

Nagg samt mindre skador.

Nagg samt mindre skador.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 234