GLAS/POKALER, 4 st, bl.a. "Open Mind", Ulrica Hydman Vallien, Kosta, signerade.

189474. GLAS/POKALER, 4 st, bl.a. "Open Mind", Ulrica Hydman Vallien, Kosta, signerade.

Tulpanglas höjd, 25 cm. Glas "Dear" höjd 19 cm. 2 glas "Open Minds" höjd 18 - 23,5 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 5 149