SITTANDE VÄKTARE, keramik, Ming, 1600-tal.

1894621. SITTANDE VÄKTARE, keramik, Ming, 1600-tal.

Grön och gulglaserad. Höjd 70 cm.

Nagg, agningar, skador, slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 185