Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
ALLAN ERWÖ (1921-2007). "Uppställning med kanna", olkja på duk, signerad.
1893807. ALLAN ERWÖ (1921-2007). "Uppställning med kanna", olkja på duk, signerad.
59x46 cm, oramad.
Bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
59x46 cm, oramad.
Bruksskick.
Garpenhus Auktioner
422