ALLAN ERWÖ (1921-2007). "Uppställning med kanna", olkja på duk, signerad.

1893807. ALLAN ERWÖ (1921-2007). "Uppställning med kanna", olkja på duk, signerad.

59x46 cm, oramad.

Bruksskick.

59x46 cm, oramad.

Bruksskick.

Antal besök: 209