RUNE CLAESSON. Ansikten, olja på duk, signerad och daterad -74.

1893281. RUNE CLAESSON. Ansikten, olja på duk, signerad och daterad -74.

Ca 68 x 73 cm.

Någon repa.

Ca 68 x 73 cm.

Någon repa.

Antal besök: 209