KALLE ANKA & CO, Nr 1, 1948.

1892477. KALLE ANKA & CO, Nr 1, 1948.

Första numret av Kalle Anka & Co, 1948.

Bruksslitage. Tejpade kanter. Lagning. Lösa blad. Fläckar. Revor.

Tema

Kalle Anka & Co

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Kalle Anka & Co

Antal besök: 1 758