1 st vas med rosafläckig glasmassa, höjd 18,5 cm, ettikettmärkt Skruf, Exclusively hand crafted, Annette Krahner
1 st blå vas, höjd 16,5 cm
1 st grön vas, höjd 12,5 cm
1 st ägg, höjd 9,5 cm
1 st fågel, höjd 8,5 cm.
Bruksskick
Grön vas med nagg.
1 st blå vas, höjd 16,5 cm
1 st grön vas, höjd 12,5 cm
1 st ägg, höjd 9,5 cm
1 st fågel, höjd 8,5 cm.
Bruksskick
Grön vas med nagg.