HARALD LINDBERG. Färglitografi, signerad, numrerad H.C. XL.

189160. HARALD LINDBERG. Färglitografi, signerad, numrerad H.C. XL.

Mått 36 x 49 cm.

Bladet ligger snett i ramen. Märke efter passepartout.

Harald Lindberg (1901–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 36 x 49 cm.

Harald Lindberg (1901–1976)

Antal besök: 673