OKÄND KONSTNÄR. Olja på papper, signerad K. Andersson.

189158. OKÄND KONSTNÄR. Olja på papper, signerad K. Andersson.

Fartyget Carmania. Mått 48 x 68 cm.

Bruksslitage. Liten spricka i på pappen vid ramens kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 284