EINAR WENNBERG. "Nätlagning", olja på duk, signerad.

1887484. EINAR WENNBERG. "Nätlagning", olja på duk, signerad.

Ca 35 x 27 cm.

Einar Wennberg (1936–2004)

Ca 35 x 27 cm.

Einar Wennberg (1936–2004)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 105