AFTONVÄSKA, mässing, sammet, 1900-talets mitt.

1884181. AFTONVÄSKA, mässing, sammet, 1900-talets mitt.

Inredning för smink. 113 x 76,5 mm.

Bruksslitage.

Bruksslitage.

Antal besök: 148