AGDA HOLST. Stilleben, olja på pannå, signerad och daterad 1941.

1882987. AGDA HOLST. Stilleben, olja på pannå, signerad och daterad 1941.

50x38 cm, rammått 63x52 cm.

Bruksskick.

Agda Holst (1886–1976)

Tema

Sterbhuset efter Barbro & Olof Petersson, Åhus

Gör en kostnadsfri värdering!

50x38 cm, rammått 63x52 cm.

Bruksskick.

Agda Holst (1886–1976)

Tema

Antal besök: 1 793