HÖRNSKÅP, Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

188266. HÖRNSKÅP, Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Överdel med glasat dörrpar, underdel med räfflat, bakomliggande hyllplan. Bredd 86, djup 52, höjd 178 cm.

Bruksslitage, märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 800