STOLAR, 8 stycken, teak/bok, Farstrup, Danmark, 1950/1960-tal.

1881777. STOLAR, 8 stycken, teak/bok, Farstrup, Danmark, 1950/1960-tal.

Ny klädsel i konstläder. Etikettmärkta.
Sitthöjd 45, rygghöjd 77 cm.

Bruksslitage.

Sitthöjd 45, rygghöjd 77 cm.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 920