MARTIN POSER. Kustbild med segelfartyg, akvarell, signerad.

188151. MARTIN POSER. Kustbild med segelfartyg, akvarell, signerad.

45 x 37 cm.

Martin Poser (1909–1999)

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 37 cm.

Martin Poser (1909–1999)

Antal besök: 970