1881122. ARMBANDSUR, Gant.
1881122. ARMBANDSUR, Gant.
Säljes för Östgöta Länsförsäkringar, Linköping.
I box. Quartz. Stål.
Ca. 30 mm.
Visas under pantbankens öppettider måndag-torsdag 10:00-17:00. Fredagar 10:00-16:00.
Bruksslitage. Stötmärken, repor. Ej funktionstestad. Ej fullständigt genomgången.
I box. Quartz. Stål.
Ca. 30 mm.