ARMBANDSUR, Gant.

ARMBANDSUR, Gant.
1881122. ARMBANDSUR, Gant.

Säljes för Östgöta Länsförsäkringar, Linköping.
I box. Quartz. Stål.
Ca. 30 mm.
Visas under pantbankens öppettider måndag-torsdag 10:00-17:00. Fredagar 10:00-16:00.

Bruksslitage. Stötmärken, repor. Ej funktionstestad. Ej fullständigt genomgången.

Tema

Tema armbandsur

Gör en kostnadsfri värdering!
1881122. ARMBANDSUR, Gant.

I box. Quartz. Stål.
Ca. 30 mm.

Tema

Tema armbandsur

Antal besök: 416