1 brosch, förgyllt silver med agat, 30x 32 mm. 1 armband, silver diameter (invändigt) 56 mm. 1 brosch, silver med bärnsten, jugend. 1 hänge 925 silver, diameter 19 mm. Bruttovikt 36 gram.
Bruksslitage.
Bruksslitage.