TRUMPET, Modele Regina King, proveniens: Torgny Nilsson.

1876095. TRUMPET, Modele Regina King, proveniens: Torgny Nilsson.

I väska med två lösa munstycken.
Väskans längd 52 cm.

Slitage. Ej fullständigt genomgången eller funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Väskans längd 52 cm.

Antal besök: 444