Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
AXEL NORDELL, skulptur, signerad, daterad 1977.
1870971. AXEL NORDELL, skulptur, signerad, daterad 1977.
Höjd 13 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 13 cm.
Auktionisten i Södertälje
1 240