MORTEL med PISTILL, kolmårdsmarmor, 1800-tal.

187036. MORTEL med PISTILL, kolmårdsmarmor, 1800-tal.

Höjd 16,5, diameter 19 cm. Stötens längd 20 cm.

Bruksslitage. Minde nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Minde nagg.

Antal besök: 670