Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stockholms Auktionsverk Sickla
Keramik & Porslin
Europeiskt
1870239. KLARA KRISTALOVA (FÖDD 1967). skulptur, i form av gryta med stigande ånga, betong, signerad KK, 17/28, daterad -98.
« Tillbaka till föremålet