KLARA KRISTALOVA (FÖDD 1967). skulptur, i form av gryta med stigande ånga, betong, signerad KK, 17/28, daterad -98.

1870239. KLARA KRISTALOVA (FÖDD 1967). skulptur, i form av gryta med stigande ånga, betong, signerad KK, 17/28, daterad -98.

höjd ca 24, sockelns mått 8,5x8,5 cm.

Möjligtvis genomgående spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 700