SKÅP MED VITRINDEL, mahogny, 1900-talets mitt.

1868843. SKÅP MED VITRINDEL, mahogny, 1900-talets mitt.

Längd 166, bredd 33, höjd 115 cm.

1 glas saknas, 1 lös glidlist, märken samt bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Nyckel/nycklar finns.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Arkaden
Antal besök: 133

Andra intressanta föremål