SPEGEL, förgylld ram, 1900-/2000-tal.

1868669. SPEGEL, förgylld ram, 1900-/2000-tal.

84 x 115 cm.

Små skador på dekorelement samt bruksslitage.

84 x 115 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
P2 - Pallställ 2
Antal besök: 190

Andra intressanta föremål