DESSERTSKÅLAR, 12 st, glas, "Ultima Thule", Iittala.

186764. DESSERTSKÅLAR, 12 st, glas, "Ultima Thule", Iittala.

Höjd 5, diameter 11 cm.

Bruksslitage. Nagg på en fot och en skål med tillverkningsdefekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 5, diameter 11 cm.

Antal besök: 1 751