GOLVVAS, satsuma, Japan. 1900-talets början.

186746. GOLVVAS, satsuma, Japan. 1900-talets början.

Överdekor med inslag i relief. Höjd 49 cm.

Bruksslitage. Tillverkningssprickor i dekoren.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 097