STRYKJÄRN, 1800-tal.

STRYKJÄRN, 1800-tal.
186721. STRYKJÄRN, 1800-tal.

Koppar och mässing, handtag i trä. Inskriptioner på åvansidan. Längd 16 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
186721. STRYKJÄRN, 1800-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 124