Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stockholms Auktionsverk Sickla
Konst
Fotografi
1866652. ED FINNELL (USA/SVERIGE, FÖDD 1956). Sir Elton John, "Goodbye Yellowbrick Road Tour", Los Angeles, 6 Oktober 1974, signerad Ed Finnell, numrerad 1/50, C-print.
« Tillbaka till föremålet