FIGURINER, 2 st, trä, orientaliska, 1900-tal.

1864515. FIGURINER, 2 st, trä, orientaliska, 1900-tal.

Höjd 40-53 cm.

Sprickor samt slitage.

Höjd 40-53 cm.

Sprickor samt slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
3Vitrin
Antal besök: 80

Andra intressanta föremål