MINIATYRER, 3 st, porslin, Kina, 1900-tal.

1864512. MINIATYRER, 3 st, porslin, Kina, 1900-tal.

Snusflaskor, höjd 8 cm, vas, höjd 9 cm.

Nagg.

Nagg.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
7Vitrin
Antal besök: 143

Andra intressanta föremål