EINAR JOLIN. Stilleben, färglitografi, signerad och numrerad 253/360.

18614. EINAR JOLIN. Stilleben, färglitografi, signerad och numrerad 253/360.

45 x 55 cm.

Ej examinerad ur ram.

Einar Jolin (1890–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 55 cm.

Ej examinerad ur ram.

Einar Jolin (1890–1976)

Antal besök: 1 230