SAMLING MEDALJER, Sovjet, 16 st.

1860691. SAMLING MEDALJER, Sovjet, 16 st.

Samling bestående av bl a; Otechestvennaya voina; Röda Stjärnan WWII; For Combat Merit; Medal for Bravery med flera.

Blandad kondition. Slitage och skador.

Tema

Jakt & Militaria

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Jakt & Militaria

Antal besök: 737