KARMSTOLAR, ett par, Karl-Johan 1800-talets mitt.

1859807. KARMSTOLAR, ett par, Karl-Johan 1800-talets mitt.

Alm, lös stoppad och tygklädd sits.

Sprickor, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sprickor, lagningar.

Antal besök: 460