KARMSTOLAR, ett par, Karl-Johan 1800-talets mitt.

1859807. KARMSTOLAR, ett par, Karl-Johan 1800-talets mitt.

Alm, lös stoppad och tygklädd sits.

Sprickor, lagningar.

Sprickor, lagningar.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 246