SIDEBOARD, 1800-tal.

1859722. SIDEBOARD, 1800-tal.

Höjd cirka 89 cm, ca 96 x 46 cm.
På hjul.

Bruksslitage, sprickor, märken, skador i bakkant på överdelen.

1859722. SIDEBOARD, 1800-tal.

På hjul.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Norrköping, Sverige
Placering
HA:3
Antal besök: 273